Przejdź do treści

Referencje

Anna Koszela, architekt wnętrz.

Prowadzi Autorską Pracownię Projektowania Wnętrz. www.annakoszela.plZ Wojciechem Malawą, właścicielem firmy Yasne nawiązałam współpracę przy okazji tworzenia nowej strony internetowej mojej pracowni (www.annakoszela.pl). Firma Yasne odpowiedzialna była zarówno za stronę techniczną serwisu, jak i jego funkcjonalność. Z efektów współpracy jestem bardzo zadowolona, a nowa strona internetowa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony moich klientów. Bardzo miło wspominam czas wspólnej pracy nad powstaniem witryny.

Pan Wojciech jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta. Jednocześnie bardzo twórczo podchodzi do tematu, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasz projekt będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Bogate doświadczenie poparte bardzo dużą wiedzą merytoryczną sprawiają, że pan Wojciech zawsze zaproponuje najbardziej efektywne, z zarazem efektowne rozwiązania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że firma Yasne jest uczciwym i rzetelnym partnerem biznesowym, na którym można polegać. Obecnie firma Yasne zajmuje się bieżącym administrowaniem stroną www.annakoszela.pl. Dlatego, jeżeli ktoś mnie spyta, czy mogę polecić kogoś do tworzenia strony www, bez wahania odpowiem „Yasne” ;)

Mateusz Dąbrowski

właściciel firmy szkoleniowo-doradczej 4GROW, coach ICC, trener, psycholog, architekt kariery - www.4grow.plWojtek wykonał dla mnie dwa wortale. Bez wahania polecam Wojtka z kilku powodów:

  • zaufałem mu bezgranicznie mimo, że nigdy się nie spotkaliśmy (współpracujemy wirtualnie) - tym bardziej nasza relacja stała się dla mnie wyjątkowa. Wojtek nigdy mnie "nie naciągnął" i nie oszukał, chociaż miał do tego wiele okazji z powodu mojego początkowego laicyzmu. Wręcz przeciwnie - wielokrotnie wykazał się bezinteresowną troską o moją optymalizację kosztów, pokazując mi rozwiązania, które mogę samodzielnie stosować. Gdy miał do wyboru lojalność wobec mnie, jako swojego klienta, i zadbanie o interes swojego kolegi, wybrał lojalność wobec mnie.
  • wziął na siebie odpowiedzialność, od której nie jeden kontrahent by się wymigał, ponieważ ostateczny rozmiar projektu przerósł nasze kalkulacje i oczekiwania. Wojtek wybrał odpowiedzialność, kosztem poświęcenia dodatkowego czasu.
  • od początku naszej znajomości mam wrażenie, że to, co robi Wojtek, jest dla niego pasją - czego dał wyraz swoim zaangażowaniem i motywacją.
  • jest dojrzały osobowościowo i życiowo oraz kontaktowny - co sprawia, że abstrahując od sfery merytorycznej, współpraca z nim jest łatwa i przyjemna.
  • nie jest zwykłym wykonawcą - jest deweloperem i konsultantem. Ma głowę pełną pomysłów i rozwiązań, którymi chętnie się dzieli.
  • i wreszcie to, co jest niezbędne - posiada olbrzymią wiedzę programistyczną, o Drupalu mógłby napisać książkę, mało tego - bardzo dobrze zna tematykę pozycjonowania oraz ma uzdolnienia i umiejętności graficzne.
  • jeżeli czegoś nie wie - mówi o tym i wraca z rozwiązaniem.

To wszystko sprawia, że powierzam Wojtkowi zadania/projekty i mogę o nich zapomnieć, bo wiem, że efekt będzie wysokiej jakości. Jeżeli masz potrzebę potwierdzić tę rekomendację lub dopytać o więcej, kontakt do mnie znajdziesz tu: http://4grow.pl/kontakt

Jakub Lang

PrzedsiębiorcaZ panem Wojciechem miałem przyjemność współpracować przy wielu projektach. Niestety nie potrafię tworzyć stron internetowych, za to mam całą masę pomysłów na portale. Dlatego szukałem kogoś kto pomoże mi przenieść moje pomysły do rzeczywistości. Pan Wojciech jest idealną osobą do tego typu pomocy. Za każdym razem pochodził bardzo indywidualnie do każdego przedsięwzięcia, angażując swoją pasję oraz umiejętności. Zawsze mówi o alternatywnych rozwiązaniach przy każdym elemencie strony oraz dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, wie co dla użytkownika jest najlepsze. Każda strona została wykonana błyskawicznie. Ze zrealizowanymi witrynami nie było nigdy żadnego problemu.

Pan Wojciech jest bardzo kontaktową osobą i jestem przekonany, że może współpracować dosłownie z każdym. Na pewno będę kontynuował pracę z Panem Wojciechem przy kolejnych projektach. Serdecznie polecam, oby więcej takich partnerów w biznesie.